fcb.portal.reset.password

Ernesto Valverde, Olympiakos ile (0-0) golsüz berabere kalınan maç sonrasında çıktığı basın toplantısında Yunanistan ekibinin savunmasını övdü: "Defansta harika bir iş çıkardılar ve kontrataklarla sürpriz aradılar" dedi. Ayrıca Barça teknik direktörü Georgios Karaiskakis'teki maçı şöyle yorumladı: "Bir gün az dinlendik ama turu garantileyecek sonucu alamamamıza rağmen bir adım ileri gittik" şeklinde konuştu. 

Deneyimli teknik adam Olympiakos'u üç sezon boyunca çalıştırırken daha önce de defalarca soluduğu atmosferi tarif ederken "Böyle bir atmosfer bekliyordum çünkü burada futbol hep canlı ve tutkulu. Çok güzeldi" dedi. Barça'nın gol kaydedemesi üzerine gelen bir soruya "Gol bulamamaktan endişeli değilim, çünkü pozisyonlar ürettik ve er ya da geç goller gelecektir" diye cevapladı.

Busquets: "Grupta iyi bir konumdayız"

Maçtaki son düdüğün ardından Sergio Busquets mikrofonların karşısına geçti. Blaugrana orta sahası berabere kalmasına rağmen takımın iyi oyununa vurgu yaptı: "İyi bir oyun ortaya koyduk ancak rakip iyi savunma yaptığında kazanmak zorlaşıyor" dedi. İki haftası olan gruptan çıkmayı garantileyememe hakkında ise "Takım hedefine ulaşmak için iyi bir konumda" şeklinde konuştu. 

Başa dön
_satellite.pageBottom();