fcb.portal.reset.password

Resmen tanıtılan, A Takım'da yeni takım arkadaşlarıyla ilk idmanına çıkan Ousmane Dembele şimiden FC Barcelona'daki yeni çevresiyle tanıştı.

Fakat geleli sadece birkaç gün oldu ve yeni çocuğu yakından tanımak için bu özel röportaj iyi bir yol olabilir. 

Barça'ya geldikten sonra kulüp medyasına konuştu ve hobileri, müzik zevki ve boş zamanlarında neler yapmayı sever gibi konulara değindi.

Ayrıca blaugrana için uzun süredir taşıdığı hayranlığı da ifade etmekten çekinmeyen genç Fransız, "Bir rüyanın gerçek olması. Hep Barça taraftarıydım, çünkü oyun stillerinden ve uzun süredir burada oynayan futbolculardan her zaman keyif aldım" dedi.  

"Bu takımın parçası olduğum için gururluyum."

Hoş geldin 'Sivrisinek' 

En büyük şansı Samuel Umtiti ve Lucas Digne ile olan arkadaşlığı. İki Fransız oyuncu kanat forvet için hoş geldin mesajı kayda almıştı. Dembele onlarla Barça ve orada oynamanın neye benzediği hakkında konuştuğunu kabul etti.

Hatta bir anekdot bile aktardı: "Samuel ile tanıştığımda benden eşyalarımı hazırlamamı istedi, çünkü onunla buraya geleceğimi ifade etti."

Tüm bunların yanı sıra ona neden 'Mosquito' (Sivrisinek) dendiğini biliyor musunuz? Herhalde oyun tarzıyla ilgili olmalı. Videodan öğrenebilirsin!

Başa dön
_satellite.pageBottom();