fcb.portal.reset.password

FC Barcelona, Butarque'den kritik bir galibiyet ile dönüyor. Luis Suarez'in iki ve Paulinho'nun golleri Barça'ya milli maç arasından sonra 3-0'lık galibiyeti getirdi. Net skora rağmen Leganes önünde oyun o kadar da rahat değildi.

Ernesto Valverde de maçtan sonraki basın toplantısında bunun üzerinde durdu: "Leganes çok mücadeleci bir takım ve hatlar arasına girmekte oldukça zorlandık bu yüzden değerli bir galibiyet" dedi. "Kendimizi geliştirmemiz gerektiğini bilmemize rağmen bir adım daha ilerlediğimiz için mutluyuz" şeklinde devam etti.

Suarez harika performansını iki gol ile süsleyip sahalara geri dönerken Ter Stegen'in ondan aşağı kalır yanı yoktu. Barça hocası da müthiş kurtarışlarıyla takımın galibiyete uzanmasında büyük pay sahibi olan Alman kaleciden övgüyle bahsetti: "Her iki ceza sahasında da etkili olmak önemli. Marc bize geride güven veriyor" diyerek sözlerini tamamladı.

Karşılaşmanın bitiminde kameraların karşısına geçenler arasında Ter Stegen, Jordi Alba ve Luis Suarez vardı. Oyuncuların demeçlerinden satırbaşları şöyle:

 
Başa dön
_satellite.pageBottom();