fcb.portal.reset.password

Ernesto Valverde, bu cumartesi (TSİ 21.45) La Liga'nın 9. haftasında blaugranaların konuk edeceği Malaga'yı basın toplantısında masaya yatırdı. Barcelona teknik direktörü ligde son sırada yer almasına karşın Endülüs ekibinin kötü bir iş çıkarmadığının altını çizdi: "Michel'e büyük saygım var. Malaga bir puanı olan bir takım gibi oynamıyor." 

Coda del Sol ekibinin Katalanlar karşısında Camp Nou'da son yıllarda iyi sonuçlar aldığının hatırlatılması üzerine Valverde şunları söyledi: "Hesaba katılması gereken bir gerçek bu. Malaga farklı hocalarla iyi işler çıkardı ve bu bizim analiz etmemiz gereken bir şey" diyerek sözlerine devam etti.

A Takım ile 100 günü deviren karınca lakaplı hoca harika başlangıç için takımın sorumluluk almasının önemli olduğunun altını çizip "Ne istediğini bilen, hırslı ve sıkı bir grup. Bir hoca için bu işleri kolaylaştırıyor" dedi.

Bu sezon üçleme yapma ihtimalinin sorulmasına dair "Niyetimiz her zaman olduğu gibi her şeyi kazanmak ancak bunu yapmak için her şeyi kendi zamanında ele almalıyız" şeklinde sözlerini tamamladı.

Başa dön
_satellite.pageBottom();