fcb.portal.reset.password

Gerard Pique, perşembe günü Barselona’da bir tanıtım etkinliğinde Barça’nın güncel konularına değindi. Blaugrana savunmacısı ‘Messi bu kulübü herkesten çok seviyor’ derken ‘ne kulübe kızgınız ne de bir iletişim eksikliği içindeyiz’ şeklinde konuştu.

Messi’nin sözleşmesini uzatması hususunda endişe duymayan Pique: “Kontratını yenilemesine dair kaygı taşımıyorum çünkü onu tanıyorum ve onun nasıl biri olduğunu biliyorum” dedi. Tecrübeli stoper kulüp yönetimiyle herhangi bir anlaşmazlığı reddederken “Eğer bir mesaj vermek istersek bunu karşılıklı oturup özel bir toplantıda yaparız, bunun için sosyal medyaya ihtiyaç duymayız” diyerek sözlerini sürdürdü.

Katalan defans oyuncusu Neymar’ın ayrılığı hakkında da birkaç kelam etti: “Bir kulüp serbest kalma bedelini ödedi ve o da ayrılmaya karar verdi.” Piqué ayrıca takımın Brezilyalı ile sağlam bir ilişkisi olduğunun altını çizdi,

Son olarak kendi geleceği sorulan Barça’nın 3 numarası, “Her zaman futbolu burada bırakmak istediğimi söyledim ve bunun için iyi oynamalı ve önemli kalabilmeliyim” diyerek sözlerini tamamladı. 

Başa dön
_satellite.pageBottom();