fcb.portal.reset.password

Ousmane Dembele Barselona'ya geldi. Fransız futbolcuyu taşıyan uçak TSİ 18.30 sularında Barselona-El Prat Havaalanına indi ve oyuncu oradan kulüp ofislerinde ilk resmi pozunu vereceği Camp Nou'ya hareket etti. Dembele ilk gününde Barça'nın en önemli tesisi olan stadını, yani yeni evini tanıma fırsatı buldu.

Barça'nın yeni transferinin yer alacağı etkinlikler bununla sınırlı değil. Pazartesi TSİ 13.30'da başkanın odasında imzayı attıktan sonra 14.00'te 1899 Oditoryumu'nda resmen tanıtılacak ve ardından buradaki ilk basın toplantısına katılacak.

14.45'te Camp Nou'da taraftarlara açık törende fotoğraf çekimi olacak. Bu etkinlik için stadın kapıları iki buçuk saat öncesinden açılacak.

Yarınki tüm gelişmeler Barça TV'den, kulübün resmi sitesinden (@fcbarcelona_tr) ve BarçaVIDEO platformundan takip edilebilecek.

"Burada olmaktan dolayı çok mutluyum. Barça'da olmak her zaman hayalimdi" diyerek sözlerine başladı Ousmane Dembele, Barselona'ya geldikten kısa bir süre sonra kulüp medyasına yaptığı konuşmada. "Şimdi buradayım ve hayalime ulaştığım için çok mutluyum."

"Burası dünyanın en iyi oyuncularının olduğu dünyanın en iyi kulübü. Amacım arkadaşlarımı anlayarak kulüp için, takım için her şeyi yapmak."

Başa dön
_satellite.pageBottom();