fcb.portal.reset.password

  FCB

 

Leo Messi'nin 2021'e kadar Barça'da kalacağı haberi Arjantinli'nin olağanüstü performanslarla baş döndürdüğü bir başka sezonun hemen ardından geldi.

Kulüp seviyesinde kazanılabilecek her şeyi şimdiden kazandı ve daha fazlası için hala açlığı bitmiyor. 2016/17 sezonunda bazı maçların özetleri buna örnek. Onun sahne aldığı anları tekrar tekrar seyretmekten asla yılmıyoruz ve Messi'nin büyüsüne kapılmak için size bir fırsat daha.

Kral Kupası finalinde Vicente Calderon'da Alaves'a karşı Leo Messi oyuna tamamen hükmetti ve takımı üst üste üçüncü kupa zaferine taşıdı. 

Ligde sezonun son haftası Eibar'a karşı Messi'nin yaptıkları sanattan farksızdı. Golü atmadan önce beş oyuncuyu çalımladı mesela.

Messi'nin ön plana çıktığı yerler vardır: Bernabeu'deki El Clasico'lar gibi. Fakat kulüp için 500. golünü, son saniyede atıp galibiyeti getirmesinden daha büyük bir an olabilir mi?

Bir gol ve iki asist ile klasikleştiği üzere derbide Espanyol'a karşı sergilediği unutulmaz şov. 

Barça'nın 10 numarasının sahadaki en özel anlarından oluşan bu inceleme sizi derinden etkileyecek. Huzurlarınızda gezegenin en iyi oyuncusu! İyi seyirler! 

Başa dön
_satellite.pageBottom();