fcb.portal.reset.password

 

Perşembe günü öğleden sonra Neymar Jr'ın yasal temsilcileri iki tarafın imzalamış olduğu anlaşmanın tek taraflı feshi için kulübü ziyaret etti ve oyuncu adına 222 milyon Euro ödeme yaptı.

Bu nedenle, Kulüp, bu dosyadan doğabilecek disiplin yükümlülüklerinin belirlenebilmesi amacıyla yukarıdaki işlemin ayrıntılarını UEFA'ya iletecek. 

Neymar Jr, Barça ile vedalaştı

Brezilyalı futbolcu Instagram hesabı üzerinden FC Barcelona'ya veda etti. FC Barcelona'nın onun için bir meydan okumadan daha fazlası olduğunu söyledi ve özellikle hücumda yan yana oynadığı Leo Messi ile Luis Suarez'e atıfta bulunarak Barça'da unutulmaz anlar yaşadığını ifade etti.

Taraftarlar için de birkaç sözü vardı: "Öğrendiğim her şey için aynı soyunma odasını paylaştığım oyunculara ve teknik heyetlere, sevgisinden ötürü taraftarlara teşekkür borçluyum. Barça ve Katalunya her zaman kalbimde olacak ama yeni zorluklara ihtiyacım var."

FC Barcelona'dan birçok takım arkadaşı da sosyal ağlarda bu veda mesajına karşılıp verip artık PSG için forma giyecek Brezilyalı'ya teşekkür etti.

Başa dön
_satellite.pageBottom();