fcb.portal.reset.password

Ernesto Valverde takımının grup aşamasının son maçında aldığı galibiyetten memnundu çünkü kadro formalite maçı bile olsa kazanarak bitirmek istedi. Txingurri lakaplı hocanın sonraki turda herhangi bir rakip tercihi olmazken "Son 16'daki her takım tehlikeli" dedi. "Grupta yapılan hataların telafisi var ama eleme turunda her şey pahalıya patlıyor" diye de ekledi.

Kral Kupası kurasını da yorumlayan teknik adam "Celta Vigo zorlu bir rakip. Fomrda ve geçen cumartesi Camp Nou'da iyi oynadılar. Çetrefilli bir tur olacak ama oynamak için sabırsızlanıyoruz."

Tekrar maça dönecek olursak Valverde neden Leo Messi'nin mücadeleye kenarda başladığına da açıklık getirdi: "Bu akşam prestij için oynuyorduk ve hafta sonu oynanacak lig maçının daha önemli olduğunu biliyorduk" şeklinde konuştu. Sergio Busquets'in kendisini stoper pozisyonunda denemek istediğini belirtirken "Birçok farklı mevkiye rahatlıkla uyum sağlayabilen bir oyuncu, ilk kez defansın göbeğinde oynamıyor ve iki stoperimiz sakatken aradığımız çözüm olabilir" diyerek sözlerini tamamladı.

 
Başa dön
_satellite.pageBottom();