fcb.portal.reset.password

Brezilyalı forvet Neymar Jr. Blaugrana forması altında dördüncü sezonunda, Messi ile özel bir arkadaşlık kurmanın keyfini yaşıyor ve Barça'nın PSG karşısında son yedi dakikada gelen tarihi zaferinde Geri Dönüşün Efendisi olmayı içeren takımın başarılarında önemli bir tamamlayıcı parça konumunda. Kulüp için kaydettiği gol sayısında memleketlisi Ronaldinho'yu geçip dalyaya bir gol kadar yaklaştı mesela. 

Yaptıkları bununla da sınırlı değil. Brezilya Milli Takımı'nda oyununu başka bir boyuta taşıdı ve Siyah İnci Pele ile karşılaştırılacak istatistikleri yakaladı bile.

O zaman, Neymar olmak neye benziyor? Bunu öğrenmek için, sizlere onun günlük aktivitelerinden oluşan bir video derledik. Barça'nın 11 numarasının antrenman sahasına gelişinden idmandaki çalışmalarına varana kadar birçok şeyi görebilirsin. 

Maç öncesi stadyuma gelişini, takımla birlikte deplasmana yaptığı seyahatleri ve taraftarlarla kurduğu sıcak diyaloğu izle.

Hatta maç öncesi hazırlıklarında kendine has bir rutini de var. Tüm bunları ve daha fazlası, Neymar olmanın nasıl bir şey olduğunu anlatan videomuzda. 

Başa dön
_satellite.pageBottom();