fcb.portal.reset.password

Ter Stegen, FC Barcelona'nın resmi hesabından yapılan Facebook Live etkinliği esnasında | MIGUEL RUIZ - FCB

FC Barcelona hesabından Barça oyuncularından biriyle ikinci kez Facebook Live (Canlı Video) yayını yapıldı ve bir kere daha büyük bir kitleye erişim sağlandı. İlk canlı yayın Aralık'ta El Clasico'dan önce Gerard Pique ile gerçekleşmişti. Ligdeki kritik Atletico Madrid maçından önce bu defa sıra Marc-Andre Ter Stegen'deydi. Alman kaleci yaklaşan maç için "Zor bir maç olacak ama oraya kazanmaya gideceğiz" dedi.

Takımın Şampiyonlar Ligi'ndeki şansı hakkında da umutlu konuşan Ter Stegen "Çok zor olmasına karşın bir şansımız var. Konsantre olmalı ve inanmalıyız. Fakat PSG maçından önce lig maçına odaklanma zamanı" şeklinde görüş belirtti.

Eski Borussia Mönchengladbach file bekçisi FC Barcelona'ya nasıl adapte olduğuna da değindi: "Tüm takım arkadaşlarım iyi insanlar ve hepsiyle iyi ilişkilerim var. Özellikle Rakitic, Cillessen ve Masip ile. Dani Alves de çok yardımseverdi ve buraya geldiğimde bana çok yardım etti."

Özel yaşamına dair de birkaç noktaya değinen kaleci bu yaz evlenme planı olduğunu ve lisan becerilerini geliştirmeyi istediğini söyledi. Hali hazırda Almanca, İngilizce ve İspanyolca konuşan 1 numaranın sıradaki hedefi Katalanca öğrenmek.

Son olarak Ter Stegen "Barça dünyanın en iyi takımı ve burada uzun yıllar kalmak istiyorum" sözleriyle canlı yayını tamamladı.

Sayılarla Ter Stegen ile yapılan Facebook Live

23 Şubat'taki Facebook Live canlı video yayını 42 dakika sürdü. İki saat sonrasında yaklaşık 600.000 insanın izlediği 4 milyon kişiye ulaştı. Etkinlik 55.000 beğeni, 30.000 muhteşem ifadesi, 14.000 yorum olmak üzere 100.000'den fazla etkileşim aldı.

Başa dön