fcb.portal.reset.password

FC Barcelona, salı günü kapıların taraftara açıldığı geleneksel idmanını yaparak yeni yıla giriş yaptı. Miniestadi'de heyecanlı bir kalabalık önünde Luis Enrique'nin öğrencileri Kral Kupası ilk maçında Athletic'e karşı oynanacak ilk maç öncesi bir antrenman gerçekleştirdi. 

Çalışmalara izinli olarak tatilini uzatan Luis Suarez, Leo Messi, Neymar Jr ve Javier Mascherano da katıldı.

Şölen havasında geçen antrenman eğlencenin yanısıra perşembe günkü kupa maçından ötürü ciddiyet de içeriyordu. Takım perşembe sabahı Bilbao'ya hareket etmeden önce çarşamba günü bir antrenman daha yapacak.  

Miniestadi'deki idmana binler akın etti

Artık gelenekselleştiği üzere FC Barcelona'nın sezonun ilk antrenmanını taraftara açmasıyla Miniestadi'ye binler akın etti. Çocukların başrolde olduğu ve şölen havasında geçen idmanda 10.408 taraftar Luis Enrique'nin öğrencilerini çalışırken izlemeye geldi. 

Taraftarlar durmaksızın tezahüratlarda bulunarak, gollerde sevinerek ve güzel hareketleri alkışlayarak etkinlikten dolayı ne kadar mutlu olduklarını gösterdiler. 

İdman bitiminde oyuncular engelli çocuklara imza dağıtıp top hediye etti ve birçoğuyla selfie çekilmeye çalıştı. Hayranı olduğu futbolcularla buluşmak onlar için belki de hayatlarının en güzel armağanıydı. 

Başa dön
_satellite.pageBottom();