fcb.portal.reset.password

 

Barça neyi var neyi yoksa her şeyiyle PSG’nin üstüne gidiyordu, Ter Stegen dahil! Ve sonra, Sergi Roberto oradaydı, Neymar’ın akıllara durgunluk veren aşırtmasında altıpasın içinde kalecinin burnunun dibinde bitti, ayağıyla ufak bir dokunuş ve Camp Nou, tarihinin en görkemli gol sevinçlerinden birine şahitlik etti. Sergi Roberto olması gerektiği anda, olması gereken yerdeydi.

MAÇ RAPORU --> FC Barcelona - Paris Saint-Germain: İmkansızın da ötesinde bir geri dönüş (6-1)

Yayınlandıktan 36 saat sonra Santiago Garces'in bu fotoğrafı, 1.6 milyonla kulübün resmi Instagram hesabının en çok beğenilen fotoğrafı oldu. 6.8 milyon kez görüntülendi, 1.7 milyon etkileşim aldı ve 34 binden çok kişi yorum bıraktı. 

FOTOĞRAFLAR --> Şampiyonlar Ligi'ndeki çeyrek final sonrası saha içi kutlamaları

Suarez, kendi kalesine atılan gol, Messi ile fark üçe çıktı. Cavani farkı ikiye indirmekle kalmadı, umutları da söndürdü. Neymar geri dönüş ateşiğini bitime iki dakika kala gole çevirdiği frikikle yaktı. Penaltı da topun başına geçti ve dakika 90 derken bir gol daha dedi. Sergi Roberto uzatmaların sonunda sadece topa değil tarihe de dokunup durumu 6-1 yaptı. Hepsi videoda.  

İSTATİSTİKLER --> Sayılarla PSG önünde ağzı açık bırakan geri dönüş

96.290 taraftarın çılgınca tezahüratıyla FC Barcelona yıllar boyu anlatılacak ilk maçtaki 4-0'dan bir geri dönüş gerçekleştirdi. Herkes o gün orada olduğunu söyleyecek ve çoğuna kimse inanmayacak. Videoda stadın havasının yanı sıra 6-1 kazanılan maçtan sonra oyuncuların ve teknik heyetin yaşadığı büyük sevinçten gözlerinizi yaşartacak görüntüler var.  

TWITTER MOMENTS - İnandık ve imkansızı BAŞARDIK! #WeDidIt 

Başa dön
_satellite.pageBottom();