fcb.portal.reset.password

Messi ile Neymar'ın gol sevinci | MIGUEL RUIZ - FCB

Neymar Jr takım arkadaşı Leo Messi'nin bu dünyadan olmadığını söyledi. BeIN'de yayınlanan La Liga World programına konuşan Brezilyalı'nın ifadelerinden satırbaşları: 

Leo Messi hakkında

"Ondan her gün bir şeyler öğreniyorum. Nasıl şut atılır, maç boyunda nasıl oyuna odaklanmış bir şekilde kalınır, benim için büyük bir onur."

Muhteşem üçlü hakkında

"Çok fazla gol atıyoruz ve en önemlisi birçok kupa kazanıyoruz. Sıkı arkadaşız ve bir diğerimiz için hep en iyisini istiyoruz."

Lig şampiyonluğu hakkında 

"Kalan maçlarda varımızı yoğumuzu ortaya koymalıyız. Real Madrid'i düşünmeden biz ne yapabileceğimize odaklanmalıyız ve bunu yaparsak şampiyon olabileceğimizi düşünüyorum."

Hocası hakkında

"Luis Enrique'nin ayrılık kararı üzücüydü ama ona çıkardığı iş için minnettarım ve onun için hem profesyonel hem özel yaşamında en iyisini diliyorum."

El Clasico'nun en iyi görüntüsü

Ayrıca Brezilyalı El Clasico'da Messi'nin formasını Real Madrid taraftarına göstererek son dakikadaki galibiyet golünü kutladığı sembolik kare için "Clasico'nun en iyi fotoğrafı" dedi. "TV'de maç seyretmeyi sevmememe rağmen takım arkadaşlarımı oynarken izledim." Neymar, Malaga maçında çift sarı karttan gördüğü kırmızı kart sebebiyle cezalı olduğu için derbiyi kaçırmıştı: "Gerçekten çok oynamak istedim ve maçtan sonra Messi'yi aradım, maç hakkında konuştuk ve biz konuşurken soyunma odasının fotoğrafı çekildi."
Başa dön
_satellite.pageBottom();