fcb.portal.reset.password

Luis Suarez, çeşitli hastalıklardan etkilenmiş çocuklara yardım amacıyla ‘Libre Solidari’ spor gazeteciliği üstüne 12.si baskısı yayınlanan ‘Libre Solidari’ isimli hayır kitabının etkinliğinde cuma günü medyanın karşısına çıktı. Uruguaylı forvet projeye olan desteğini sunarken basın toplantısında PSG yenilgisi hakkında görüşlerini de belirtti: “Barça böyle zorlu durumları tersine çevirebilecek bir takım. Yendiğimiz zaman da yenildiğimiz zaman da bundan hepimiz sorumluyuz.”

Sözlerine devam eden golcü, “Mesaj çok açık, kendimize güvenmek zorundayız. Tarihte bir yer edinmek için zor olduğunu bilsek de turu geri çevirmeliyiz. Futbolda her şey mümkün” diyerek birkaç hafta sonraki maç için umut verdi.

Barça’nın 9 numarası “Takım olarak durumun farkındayız ve rövanşta ne yapılması gerektiğini biliyoruz. Övgü ve eleştirileri dikkate almamalıyız ve her zamankinden daha fazla birlik olmalıyız” şeklinde konuştu.

Son olarak Suarez hayır kitabı projesine dahil olmasına değindi: “Futbolcular global bir imajları olduğunu biliyor ve bunun yanı sıra aileleri ve sorumlulukları var. Birçok insanın bize ihtiyacı oluyor ve her zaman onların yanında olmaya çalışıyorum, özellikle işin içinde çocuklara yardım etmek var.”

Başa dön
_satellite.pageBottom();