fcb.portal.reset.password

Benito Villamarin'de 1-1 biten maçtan sonra konuşan Barça oyuncularından Luis Suarez kendilerine kızarak "Daha erken uyanmalıydık" dedi. 

"Fakat kazanmak için yeterli çabayı gösterdik. 1-0 geriye düştükten sonra birçok pozisyona girdik ama futbol böyle bir oyun."

Aleix Vidal, içinde yer aldığı pozisyon hakkında "İkincisinde değil ama ilkinde çok net bir şekilde topun çizgiyi geçtiğini görüyorsuuz. Çok büyük bir hata ama hakemleri suçlayamayız. Şahin gözü gibi bir gol teknolojisi olsaydı, bunları şu an konuşmuyor olacaktık" şeklinde görüşlerini ifade etti.

Kaleci Ter Stegen ise maçın 2-0 olmasını önleyen kritik kurtarışına değinip "Sanırım Ruben Castro'nun bire bir kaldığı pozisyonda iyi iş çıkardım. Bu tür kurtarışlar yapmak benim için iyi bir şey ama gerçekten önemsediğim şey sonuç. Ve bu bizim istediğimiz sonuç değildi" sözleriyle düşüncelerini aktardı.

Luis Enrique bardağın dolu tarafından baktı

FC Barcelona, Betis deplasmanında Luis Suarez'in Benito Villamarin'de son dakikada attığı golle bir puanı kurtardı. En azından bu, sadece bizim değil, patron Luis Enrique'nin de düşüncesi. Maçtan sonra "Bir puanı kurtardık olumlu yönden bakınca" dedi.

46 yaşındaki antrenör basın toplantılarındaki klasikleşen diplomatik tavrını sürdürerek çizgiyi geçen ancak hakemin gole hükmetmediği pozisyon için "Bizim lehimize ya da aleyhimize kararlarda hakemlerin yardıma ihiyacı var. Kameralarla veya herhangi bir şeyle" şeklinde görüş belirtti.

Deneyimli teknik adamın maç sonu açıklamalarından satırbaşları:

"Bir puan elde ettiğimiz için 1-1'lik sonuç bizim adımıza iyi. İkinci yarının ilk yarım saati bizden iyi olan taraf onlardı, ilk devre dengede geçti ve sonlarda bir puanı kurtabildik."

"İkinci yarı sistemi değiştirdik çünkü sahadaki manzaradan hoşnut değildim. Neymar ve Aleix Vidal'ı iyice çizgiye attık ve Sergi Roberto ile Jordi Alba'nın bindirmeleriyle oyuna daha çok genişlik kazandırmaya çalıştık."

"Golle birlikte Betis iyice geriye yaslandı ve bu bize onların öndeki baskısından kurtulup ceza sahasına daha çok girme şansı verdi."

Başa dön
_satellite.pageBottom();