fcb.portal.reset.password

Her şey hazır. Sakatlığı bulunmayan tüm oyuncular, Cumartesi günü Ciutat Esportiva Joan Gamper tesislerinde yer alan Tito Vilanova sahasında bir araya geldi. UD Las Palmas maçı öncesindeki son idmana Barça B’den Marlon Santos ve Carles Aleña da dahil oldu.

Antrenmanın sonunda Asturyalı teknik adam Las Palmas kafilesini açıkladı.

Sergi Roberto sarı kart cezası sebebiyle Las Palmas’a götürülmüyor. Ona, sakatlık ve rahatsızlıkları sebebiyle, Piqué, Aleix Vidal, Mathieu ve Rafinha da eşlik edecek. Genç oyuncular Marlon ve Aleña da Las Palmas yolcuları arasında. Ek olarak, sağ uyluk bicepsinde aşırı yüklenme tespit edilen Digne kadroya döndü.

Üç kaleci ve sakatlığı olmayan oyunculardan oluşan 19 kişilik Kanarya Adaları kafilesi şu isimlerden oluşuyor: Ter Stegen, Cillessen, Masip, Rakitic, Sergio, Denis, Arda, Iniesta, Suárez, Messi, Neymar Jr, Mascherano, Paco Alcácer, Jordi Alba, Digne, André Gomes, Umtiti, Aleñá (28) ve Marlon (33).

Takım, antrenmanın ardından Kanarya Adaları'na hareket etti. Uzun bir yolculuğun ardından adaya ulaşan kafile, otele giderek maç saatini beklemeye başladı.

Başa dön
_satellite.pageBottom();