fcb.portal.reset.password

Gerard Piqué, padel sahasında gerçekleşen ve eski Barça kaptanı Carles Puyol ile Dünya Padel Turu bir numarası Fernando Belasteguin’in yer aldığı etkinlikte FC Barcelona’nın geçtiği zorlu dönem hakkında konuştu: “En önemli şey tekrar kendimiz olmak. Turu çevirmek için çözümler arayacağız.”

Deneyimli savunmacı takımın şu anda çok formda olmadığının farkında olduğunu ancak yine de pazar günü Leganes karşısında alınabilen üç puanın önemine vurgu yaptı.

arça’nın 3 numarası “Üç kulvarda da hala şansımız var. Şampiyonlar Ligi’nde çok zor bir durumdayız ama son ana kadar mücadele edeceğiz.” Hocası Luis Enrique’ye dair de olumlu sözler sarf eden Pique, “Takım onun yönetiminde alınabilecek 10 kupanın 8’ini elde etti” dedi.

Ligdeki son durumu da değerlendiren Blaugrana takımın sonuna kadar savaşacağının sözünü verip “Bu takım yazın İspanya Süper Kupası’nı kazandı, şimdiden Kral Kupası’nda finalde ve birlikte birkaç yıl içinde birçok zafere imza attı” şeklinde arkadaşlarına olan güvenini ifade etti. 

Başa dön
_satellite.pageBottom();