fcb.portal.reset.password

Andres Iniesta'nın Eibar maçından sonraki demeçleri söyle: 
 
  • "Buruk bir galibiyet oldu. Yapmamız gerekeni yapıp kalan maçlarımızı kazandık ancak bizden biraz daha iyi olan ve kazanmayı hak eden bir takım vardı."
  • "Şampiyon olamadık. Lig bitti. Lig şampiyonu olmak için olması gerektiği kadar istikrarlı değildik. Üç puan geride kaldık ve bu her şeyi elimizden aldı."
  • "Devre arasında Real Madrid'in önde olduğunu öğrendik ama her ihtimale karşı kazanmak için tekrar sahaya çıktık."
  • "Luis Enrique evinde veda etti. Herkes ona burada yaşattıkları için minnettardır sanırım. Sezonu en iyi şekilde bitirmek için önümüzdeki hafta kalan tek kupayı kazanmalıyız."
  • "Hedeflerinize ulaşamayınca, iyi hissetmesiniz. Diğer sezonlardaki gibi istikrarlı kalmaktan sadece bir adım kısa kaldık. Bugün 2-0 geriye düşsek bile takım denemekten vazgeçmedi."
  • "Sezonu bir kupa kazanarak bitirmekten başka bir şey düşünemeyiz"

FC Barcelona'nın başında son lig maçına çıkan Luis Enrique takımın şampiyon olamamasının sebebini istikrar eksikliği şeklinde açıkladı.

Teknik adam öğrencilerinin sergilediği bir başka geri dönüş zaferinden sonra "Takım bugün zorlukların üstesinden nasıl gelebilir olduğunu gösterdi" dedi.

"Takımdan bundan daha fazlasını isteyemem, sonuna kadar savaştık. Şampiyonu kutluyoruz" diye ekledi.

Destekleri için taraftarlara teşekkür etmeyi ihmal etmeyen Lucho "Çünkü onlar sonucu almak için en iyi yol" derken tribünler hocanın adını maç içinde birçok kez tezahüratlarla andı.

"Kulüpte geçirdiğim yıllar için tatminden ziyade mutluyum" diyen antrenör Alaves'e karşı oynanacak Kral Kupası finali için "Barça'ya bir kupa daha vermek isterim" şeklinde konuştu.

"Sezonun sürpriz takımlarından biri olan Alaves'e karşı oynayacağımız Kral Kupası'nı kazanmaya odaklanıyoruz" diyerek sözlerini tamamladı. 

Başa dön
_satellite.pageBottom();