fcb.portal.reset.password

Edgar Davids, Paris Saint-Germain'e karşı oynanacak Şampiyonlar Ligi rövanşı öncesi kulüp medyasına konuştu: "Böyle şeyler olabilir çünkü bizler insanız, hepimizin iniş ve çıkışları var. Umarım maça odaklanıp turu çevirirler ve böylece sezon sonunda kutlama yapabilirler."

Surinam doğumlu orta saha Katalanlar için 2003/04 sezonunda forma giydi ve takımın ihtiyacını "Nasıl düştüğünüzle ilgili değil ama nasıl çabucak ayağa kalktığınızı tanımlayan oyunu tarzını korumak" şeklinde açıkladı.

2013'te emekli olan Davids şu an İngiltere 2. Lig takımı Barnet FC'yi çalıştıyor. Luis Enrique'nin sezon sonunda görevini bırakması kararı hakkında "Çok kişisel bir karar. Ne zaman ayrılıp ne zaman kalacağını bilmesi gerekir. Bununla birlikte, umarım doğru kararı vermiştir" dedi. Eski Barça oyuncusu şunu da ekledi: "Bu sorumluluğu alabilecek çok az teknik adam olduğu için ayrılığı büyük bir boşluk yaratacak."

Kulübün teknik direktör arayışlarına dair ise "Barça'nın en sevdiğim yanı eski oyuncularına fırsat vermesi. Bugünlerde kulüpler her zaman dışarıdan birilerine bakarlar ama Barça iyi bir tercih olarak kendisinden yetişen antrenörleri yükseltip dener."

Başa dön
_satellite.pageBottom();