fcb.portal.reset.password

Golan Shaked ve Francesco Calvo anlaşma için düzenlenen sunum sırasında | GERMÁN PARGA - FCB

Bugün Camp Nou’da, FC Barcelona ve dünyanın en önde gelen müzik platformlarından Deezer, yeni bir stratejik ortaklığı kamuoyuna açıkladı. Böylece Deezer, Kulüp Resmi Müzik Ortağı oldu.

Bu global ortaklığın sonucu olarak, Deezer, kullanıcılarına kulübün ve oyuncuların çalma listelerini içeren resmi müzik kanalı The Sound of Barça’yı yayınlayacak.

FC Barcelona Resmi Müzik Ortağı Deezer, kulübü en iyi şekilde yansıtan, oyuncuların maç öncesi havaya girmek için dinledikleri, içinde Katalanca şarkıların ve hitlerin olduğu 100’den fazla parçayı taraftarlara sunacak.

Deezer hakkında

Deezer, dünya çapında 43 milyondan fazla şarkı10 milyondan fazla aktif kullanıcıya sunuyor. Akıllı telefonlar, tabletler, bilgisayarlar, ses sistemleri, internete bağlı arabalar ve akıllı televizyonlardan bağlanılabilen Deezer, tüm dünyada 180’den fazla ülkede aktif.

FC Barcelona Mali İşler Sorumlusu Francesco Calvo’nun açıklaması

“FC Barcelona, Deezer aracılığıyla bugünden itibaren dünyadaki tüm takipçilerine müzikle ulaşmak için yeni bir kanala sahip oldu. Dünya çapında müzik yayını yapan platformla kurulan ortaklık, kulübün globalleşme ve inovasyon projesini sağlamlaştıracak.”

Deezer Pazarlama Müdürü Golan Shaked’in açıklaması

“Dünyanın önde gelen futbol takımlarından biri olan FC Barcelona’yla kulübün resmi müzik ortağı olduğumuz için memnunuz. Bu ortaklık sadece futbol ve müzik hayranlarının özel içeriğe daha kişisel bir yoldan ulaşmasını sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda her iki hayran kitlesini dünyanın en popüler sporu olan futbola daha da yakınlaştıracak.”

Başa dön
_satellite.pageBottom();